Rób biznes

i zarabiaj.

Zacznij pracować nad firmą zamiast w firmie z bezpłatnym mailingowym wyzwaniem ZYSKOWNA FIRMA, pod okiem doświadczonej mentorki, przedsiębiorczyni i absolwentki MBA.
Wyzwanie prowadzi Danuta Piasecka

- 12 lat doświadczenia
- 11 000 godzin współpracy z mikroprzedsiębiorcami
- 63 000 000 zł wartości pozyskanych zleceń

Nie poświęcaj życia dla firmy.

Zapisz się na bezpłatne wyzwanie w postaci 8 tygodniowego mailingu, które pomoże Ci zacząć, a dostaniesz:

Bonusy dla Ciebie:

W 2022 roku prawie 200 tys. właścicieli firm złożyło wniosek o likwidację działalności*

Szacuje się, że w 2023 roku liczba ta zwiększy się.

*Dane z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG)

Korzyści dla Ciebie z dołączenia do wyzwania:

Wizja

określisz kierunek swoich biznesowych działań

Wiara

wróci Twoja wiara w siebie i to co robisz biznesowo

Wiedza

odkryjesz siebie na nowo i przestaniesz skupiać się na tym co zabiera Ci energię

Zysk

zaczniesz zwiększać zyski Twojej firmy

Świadomość

ustalisz co jest dla Ciebie naprawdę ważne i przestaniesz uciekać przed sukcesem

Jasność

zidentyfikujesz źródła blokad, które nie pozwalają Ci prowadzić zyskownej firmy

Cześć, z tej strony
Danka Piasecka.

Jestem doradczynią biznesową i pomagam mikroprzedsiębiorcom takim jak Ty, planować i wdrażać strategie, dzięki którym zarabiają więcej. Z klientami przepracowałam już łącznie 11 tys. godzin.

Poza tym jestem przedsiębiorczynią (od 2014 roku), absolwentką MBA, wykładowczynią akademicką (w tym na MBA), autorką książki o zwiększaniu zysków firmy (wydanej z wydawnictwem Helion).

Wierzę, że nie trafiłaś na mnie przypadkiem.

Co mówią osoby, z którymi współpracowałam:

"Praca w korporacji po 8-10h bez większej pasji, zmęczenie i lekkie zrezygnowanie, tak było i tak się czułam zanim poznałam Dankę. Kiedy zaczęłam działać w jednym z projektów z jej inicjatywy, w mojej głowie sporo zaczęło się zmieniać! Zdecydowanie na lepsze! Rozsądne i przemyślane postawienie na swój biznes, wzrost pewności siebie i tego, że mogę żyć i pracować na własnych warunkach - nic z tych rzeczy nie byłoby realne, gdyby nie wsparcie i wiedza jaką otrzymałam. Teraz robię to, co kocham, mierząc się z wyzwaniami „pracy na swoim”. Korzystam wciąż z narzędzi, które znam dzięki Dance i nie boję się, że nie dam rady! Nic nie dzieje się przez przypadek, tak mawia! I wierzę, że czytając moją opinię, też nie robisz tego przez przypadek Polecam całym sercem współpracę, szkolenia, webinary z tą Panią! Otwarcie oczu, dużo odpowiedzi na trudne pytania i odwaga do działania gwarantowane!"

Karolina Gaczyńska, Trenerka personalna i instruktorka fitness

"Z całego serca polecam Dankę i jej projekty. Dużo wiedzy podanej w bardzo przystępny sposób. Dla mnie - kobiety totalnie zielonej w kwestiach biznesowych - Danka była i jest objawieniem. Serwuje dużo wiedzy w sposób bardzo przystępny i zrozumiały. Przeprowadziła mnie od punktu „hippis biznesu” do punktu „prezes fundacji” drogą wymagającą, ale bezbolesną Co ważne, Danka nie chowa sie za kursem, jest kontaktowa i otwarta, zawsze można do niej napisac z pytaniami i za każdym razem otrzymac wyczerpującą odpowiedz. Dawało mi to poczucie zaopiekowania, gdy stawiałam swoje pierwsze, niepewne kroki w biznesowym świecie. Polecam!"

Marta Osadkowska, założycielka Fundacji Widzialne Dzieci

"Przez ostatnie 5 lat miałam okazję uczestniczyć w wielu kursach z zakresu przedsiębiorczości, u wielu znanych nazwisk …. A najwięcej nauczyłam się właśnie od Danki i żałuję, że nie spotkałam jej na swojej drodze wcześniej. Kobieta o wielu talentach. Danka jest nie tylko świetnym szkoleniowcem ale przede wszystkim bardzo doświadczonym mentorem i coachem z powołania. Każdego klienta traktuje indywidualnie dając z siebie zawsze ponad 200%. Ogrom wiedzy, wsparcia, motywacji i pełnego profesjonalizmu na każdym kroku, to znajdziesz w kursach i programach Danki, które z całego serca polecam każdemu. Bardzo podziwiam jej zaangażowanie na każdym kroku, wiedzę jaką posiada i z jaką tak chętnie dzieli się z innymi. Co bardzo cenię u Danki to jej wiarygodność. Otwarcie mówi o jasnych i ciemnych stronach prowadzenia biznesu, co bardzo pomaga w podejmowaniu trudnych decyzji. Warto podkreślić, że współpraca z Danutą to nie koszt a inwestycja, która się zwraca wielokrotnie. Jeśli chcesz wnieść swój biznes na wyższy poziom szybciej i efektywnie to warto wskoczyć na pokład."

Magdalena Przybyłka, właścicielka marki Ciastoterapia

Jakie tematy poruszymy w wyzwaniu?

I wiele innych tematów, które nie pozwalają Ci budować zyskownej firmy.

Zapisz się na wyzwanie Zyskowna Firma

I zrób z Twojej firmy ZYSKOWNĄ FIRMĘ!